0(216) 641 31 18

Çavuşbaşı Cad. No:20 K:3 D:3 Çekmeköy/İtanbul

Üst
Yazılım &

Tasarım

Alanlarında uzman ekibimizle ihtiyacınıza uygun profesyonel, marka kimliğinize uygun güncel trendlerin uygulanmış olduğu yazılım ve tasarımlar üretiyoruz.

Tasarım ve yazılım ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz

Müşterilerimizin yazılım ve tasarım ihtiyaçlarını giderirken günümüz trendlerini temel alan, uzun süre kullanılabilecek şekilde yazılım ve tasarım ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Project Chiefs olarak etkili, kullanışlı, güncel standartları takip eden tasarımlar, web siteleri ve yazılım projeleri gerçekleştiriyoruz.

Project Chiefs ile çalışarak uzman ekibimiz sayesinde yılların deneyiminin getirdiği özgüven, iş bilgisi, kalite ve memnuniyet odaklı hizmet ile tanışın.

YAZILIM & TASARIM

Web Sitesi

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliğini yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.

Detaylı Bilgi

E-Ticaret

E-ticaret, işletmelerin son tüketiciye(müşteri) satış yapmasını sağlayan online iş modelidir. E-ticaret günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi

Logo Tasarımı

Logo bir firmanın en önemli görsel unsurlarından birisidir. Bir çok firma içinde önemli bir prestij kaynağı sayılmaktadır.

Detaylı Bilgi

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik, bir kurumun ruhunu, kimliğini yansıtan görsel öğelerin bütünüdür.

Detaylı Bilgi

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı, basılı iletişim stratejileri içerisinde en çok kullanılan araçlardan biri olduğu için markayı doğru anlatacak şekilde gerçekleştirilmelidir.

Detaylı Bilgi
Yazılım ve Tasarım Hizmetlerimizden Faydalanın !
Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçin.