0(216) 641 31 18

Çavuşbaşı Cad. No:20 K:3 D:3 Çekmeköy/İtanbul

Üst
Video Reklamlar

Video içerikler; akılda kalıcılık, güvenilirlik, bilinirlik, satın alma eğilimi, anlaşılabilirlik, site trafiği vb. birçok konu üzerinde yüksek pozitif etkiler yaratarak iletişim stratejilerinin başarıya ulaşmasını sağlar ve söz konusu markaya değer katar.Project Chiefs video ihtiyacı duyulan her konuda estetik ve efektif video reklam çözümleri üretir.

Estetik ve Efektif Çözümler

Video reklam, görsel içeriğin yanında ses içeriğinin de kullanılarak ziyaretçi ile yakın etkileşime geçilerek tanıtım yapma amacı ile kullanılan bir reklam modelidir.

Video reklam hedeflemeleri çok fazla seçenekli ve oldukça etkilidir.Google Görüntülü Reklam Ağı hedefleme modelleri kullanılır ve ilgi alanı, anahtar kelime, demografik ve konu hedefleme gibi hedeflemeler ile video reklamlarınızı hedef kitleye gösterebilirsiniz.

Dünyanın en büyük ikinci arama platformu Youtube video reklam alanında işletmelere muhteşem fırsatlar sunmaktadır.Youtube reklam platformu üzerinde her saniye bütçenizi takip edebildiğiniz, videonuzun %90’ı izlenmeden ödeme yapmadığınız, çok uygun bütçelerle potansiyel müşterilerinize ulaşabildiğiniz eşsiz bir platformdur.

Video Reklam Hizmetlerimizden Faydalanın!
Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçin.