0(216) 641 31 18

Çavuşbaşı Cad. No:20 K:3 D:3 Çekmeköy/İtanbul

Üst
Sosyal

Medya Reklamları

Günümüzün en güçlü iletişim stratejilerinden biri olan sosyal medya hesaplarınızı ve reklam kampanlarınızı sizin için oluşturuyor ve yönetiyoruz. Sürecin baştan sona takibini yaparken markanızın veya işletmenizin imaj ve reklam yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel sosyal medya takip ve yönetim hizmeti

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederek ve müşteri tabanını genişleterek hedefledikleri yere ulaşmasını sağlar.Doğru şekilde yapıldığı takdirde sosyal medya pazarlaması; doğal bağlantılar kurmaya, web sitesi trafiğini yükseltmeye, marka bilinirliğini arttırmaya ve hedef kitle ile sürekli iletişim halinde olmaya yardımcı olarak SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) ve SEM(Arama Motoru Reklamcılığı)’de dahil olmak üzere diğer pazarlama taktiklerinin etkinliğini arttırır.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Facebook Reklamları

Facebook, firmalar ve işletmeler için her bütçeye uygun reklam vermeye imkan tanıyan internet reklam hizmeti sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Instagram Reklamları

Instagram reklamları marka algısını yükseltmek ve hedef kitleye en doğru şekilde ulaşmak adına kullanılan oldukça popüler bir reklam mecrasıdır.

Detaylı Bilgi

Youtube Reklamları

Youtube arama hacmi olarak Googleʼdan sonra en büyük 2. arama motorudur. Youtubeʼda günde 2 milyarda fazla video izlenmektedir.

Detaylı Bilgi
Sosyal Medya Hizmetlerimizden Faydalanın !
Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçin.