0(216) 641 31 18

Çavuşbaşı Cad. No:20 K:3 D:3 Çekmeköy/İtanbul

Üst
Logo Tasarımı

Logo tasarımı; bir markanın her yerde kullanacağı ve tüm mecralarda markasını temsil edeceği marka kimliğidir.Yapılacak analizler doğrultusunda, markanın sektörüne ve hedef kitlesine göre projelendirilerek hayata geçirilmelidir. Markanızın gerçekleştireceği tüm iletişim çalışmaları, logonuzla bütünlük oluşturacak şekilde, logonuz çevresinde tasarlanacağı için etkili ve işlevsel logo tasarımları, reklam faaliyetlerinizin başarıya ulaşması için en önemli gerekliliktir. Project Chiefs olarak uzman ekibimizle firmanız için kaliteli logo oluşturmak için hazırız.

Logo Tasarımı

Logo bir firmanın en önemli görsel unsurlarından birisidir. Bir çok firma içinde önemli bir prestij kaynağı sayılmaktadır. Bu sebeple iyi bir planlama ardından tasarım aşamalarına geçilmesi gerekmektedir.

Logo, bir firmanın her alanda kullanacağı ve tüm mecralarda markayı temsil edeceği için, gerekli analizler doğrultusunda, firmanın sektörüne ve hedef kitlesine göre düşünülerek hayata geçirilmelidir. Tüm iletişim çalışmaları, logonuzla bütünlük oluşturacak şekilde, logonuz çevresinde tasarlanacağı için etkili ve işlevsel logo tasarımları, reklam faaliyetlerinizin başarıya ulaşması için en önemli gerekliliktir.Logunuz marka ruhuyla ve sektörüyle örtüşmelidir. Ekstra işleme maliyeti oluşturmaması için her zemine kolayca uygulanabilecek şekilde tasarlanmalıdır. Ayrıca başarılı bir logo tasarımı, kesinlikle akılda kalıcı olmalıdır. İyi bir logonun zihinlerde yer etmesi gerekir.

İyi bir logo tasarımı için öncelikle iyi bir fizibilite gerekmektedir. Logo Tasarımda öncelikle firmanın ihtiyaçları belirlenir, varsa kurumsal kimlik renkleri bunları da planlama kapsamında dikkate almak gerekir. İyi bir logo tek seferde hazırlanmaz, revize süreci olup, karşılıklı istişare ile hedefe ulaşmaktadır. Her başarılı reklam çalışmasında olduğu gibi logo tasarım ve kurumsal kimlik çalışmasında da iletişimin önemli bir gücü olduğunu belirtmemiz gerekir.

Project Chiefs olarak uzman ekibimizle firmanız için kaliteli logo oluşturmak için hazırız.

Logo Tasarımı Hizmetlerimizden Faydalanın !
Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçin.