0(216) 641 31 18

Çavuşbaşı Cad. No:20 K:3 D:3 Çekmeköy/İtanbul

Üst
Kurumsal

KİMLİK TASARIMI

Uzman tasarım ekibimiz tarafından hazırlanan tasarım projeleri, kurumsal bütünlüğünüzü sağlayacak şekilde kurgulanır ve maksimum etkileşim oluşturacak başarıya ulaşır.

Renkler her dili konuşur

Kurumsal Kimlik, bir kurumun ruhunu, kimliğini yansıtan görsel öğelerin bütünüdür. Markanın güven algısı oluşturabilmesi için olmazsa olmazların başında gelen kurumsal kimlik kılavuzu; logo tasarımından kartvizit tasarımına, antetli kağıt tasarımından cepli dosya tasarımına, diplomat zarf tasarımından ambalaj tasarımına, personellerin kıyafetinden araç giydirmeye kadar, kurumun tüm görsel öğelerini içermektedir.

Şirketiniz ya da internet girişiminiz için yeni bir kurumsal kimliğe ihtiyacınız varsa, Project Chiefs tasarım ekibi size özel kurumsal kimlik oluşturmaya hazırdır.. Project Chiefs öncelikle sektörünüzü ve firmanızı tanıyacak ve size uygun konsepti belirleyecektir. Akabinde renk seçimi ve logo tasarımı yapılacaktır. Tasarım konsepti onayının ardından, tüm dökümanlara uygulama yapılacak ve son adımda da kurum kimliği kitapçığınız oluşturulacaktır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Hizmetlerimizden Faydalanın !
Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçin.