0(216) 641 31 18

Çavuşbaşı Cad. No:20 K:3 D:3 Çekmeköy/İtanbul

Üst
Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı işletmeler veya ürünler hakkında net ama detaylı bilgiler veren görsellerle zenginleştirilmiş bir nevi tanıtım rehberidir. Her bir işletme kendini kaliteli ve detaylı bir şekilde anlatıma sahip katalog tasarımına ihtiyaç duymaktadır.İşletmenize ait her türlü ürün, hizmet ve çalışma projelerinizi kurumsal kimlik bütünlüğünde modern, özgün bir tasarım ile kurumsal katalog tasarımları hazırlıyoruz.

İmajınızı Yansıtalım

Katalog tasarımı, basılı iletişim stratejileri içerisinde en çok kullanılan araçlardan biri olduğu için markayı doğru anlatacak şekilde gerçekleştirilmelidir. Kataloglar, kurumsal katalog (Firma tanıtım kataloğu da denmektedir) ve ürün tanıtım kataloğu olmak üzere ikiye ayrılırlar. Kurumsal kataloglarda firmaların kurumsal bilgilerine yer verilerek ne iş yaptıkları, neler yaptıkları vb. konular anlatılır. Ürün tanıtım kataloğunda ise firmanın ürünleri ve hizmetleri tanıtılır.

Katalog tasarımı, baskı ve reklam tasarımı konularında tecrübeli ve yaratıcı ekibimizle ihtiyacınız olduğu zaman çözüm ortağınız olarak yanınızdayız. Katalog tasarımı, fuar katalog tasarımı, firma tanıtım kataloğu tasarımı, ürün katalog tasarımı konusunda deneyimli ekibimiz, tüm ayrıntılarına kadar titizlikle sürdürdüğü katalog çalışmasını müşteri beğenisine sunar. Tasarım aşaması tamamlandığında, onay alınarak baskı aşamasına geçilir.

Project Chiefs tarafından hazırlanan katalog tasarımları, firmanıza artı değer katar ve daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayarak müşteri sayınızın artmasında etkin rol oynar.Siz de firmanız için efektif bir katalog tasarımına sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Katalog Tasarımı Hizmetlerimizden Faydalanın !
Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçin.