0(216) 641 31 18

Çavuşbaşı Cad. No:20 K:3 D:3 Çekmeköy/İtanbul

Üst
Görüntülü

Reklam Ağı

Google’a bağlantılı olarak iş ortağı olan milyonlarca web sitesi bulunmaktadır. Google’a bağlı bu kadar çok web sitesinin bulunması sayesinde sizler de görüntülü reklam ağından yararlanarak işletmenizi tanıtın.

Doğru yer, doğru zaman

Görüntülü Reklam Ağı, Google iş ortağı olan ve Adwords reklamları gösteren 2 milyonun üzerinde web sitesi ve mobil uygulamanın oluşturduğu bir reklam ağıdır.Görüntülü Reklam Ağı ile ortak ilgi alanına sahip çok geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz.

Görüntülü reklam ağında anahtar kelimelerinizin sitelerin içeriğiyle alakalı olduğunda, reklamlarınızın yayınlanacağı yerleşimler otomatik olarak belirlenebileceği gibi, uygun web sitesi ya da mobil uygulamalar gibi yerleşimler tarafımızca manuel olarak ayarlanabilir.

Google Görüntülü Reklam Ağı, gerçek ilgi alanı olan kitlelere erişmek için kesin hedefleme yöntemi kullanır.

Anahtar Kelime Hedeflemesi

İlgili anahtar kelimeleriniz sitelerin içeriğiyle alakalı olduğunda, reklamlarınız web siteleriyle ve mobil uygulamalarla eşleştirilebilir.Bu sayede hem potansiyel müşterilerinize satış yapma fırsatı bulurken aynı zamanda marka bilinirliğinizi arttırmış olursunuz.

Konu Hedefleme

Google Görüntülü Reklam Ağı’nda reklamanızın hedeflemesini web sitelerinin konularına göre yapabilirsiniz.Bu hedefleme yöntemi sayesinde ortak ilgi alanlarına sahip olduğunuz web sitelerinde reklamlarınız görünür.

Demografi Hedeflemesi

Bu hedefleme ile belirli bir yaş grubu ve cinsiyet grubuna ait olma ihtimali yüksek kişilere reklam gösterimi yapılır.


Kitle Hedeflemesi

Kitlenizi gezdikleri web sitelerini anlatan anahtar kelimelerle, web sitesi konularıyla veya yerleşim isimleriyle hedefleyin.


Görüntülü Reklam Ağı Hizmetlerimizden Faydalanın !
Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçin.