0(216) 641 31 18

Çavuşbaşı Cad. No:20 K:3 D:3 Çekmeköy/İtanbul

Üst
Görsel

Reklamlar

Ürün veya hizmetlerinizi marka kimliğiniz doğrultusunda görsel(resim,video,animasyon vb.) olarak tanıtıyoruz.Project Chiefs ile reklamlarınızı görselleştirin.

Görsel reklamlar ile marka bilinirliğinizi arttırın.

Görsel reklamcılık hem doğrudan etkileşim kampanyaları hem de marka bilinirliği kampanyaları için dijital pazarlamada çok önemli bir rol oynamaktadır. Genellikle banner reklamı olarak bilinen görsel reklamcılık, markanızı potansiyel müşterilere ulaştıran ucuz ve etkili bir yöntem olabilir.

Arama motoru reklamlarından farklı olarak görsel reklamlar, arama sonuçlarında değil web sitelerinde görünür.Reklamlar çeşitli ağlar vasıtasıyla verilir; bunlardan en büyüğü Google Görüntülü Reklam Ağıdır.

Metin, resim veya video olarak reklam oluşturulabilir; bunların hepsi içeriğe dayalı alaka ve bağlamla seçilen web sitelerinde görünür.Yalnızca Google Görüntülü Reklam Ağında 2 milyondan fazla site bulunmaktadır. Bu nedenle mantıklı izleyici kitlesi hedeflendiğinde görüntülü reklamlar en iyi seçenektir.

GÖRSEL REKLAMLAR

Görüntülü Reklam Ağı

Görüntülü Reklam Ağı, Google iş ortağı olan ve Adwords reklamları gösteren 2 milyonun üzerinde web sitesi ve mobil uygulamanın oluşturduğu bir reklam ağıdır.

Detaylı Bilgi

Yeniden Pazarlama

Yeniden pazarlama, daha önce web sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılara tekrardan ziyaret sağlaması için gösterilen reklamların genel adıdır.

Detaylı Bilgi

Video Reklamlar

Video reklam, görsel içeriğin yanında ses içeriğinin de kullanılarak ziyaretçi ile yakın etkileşime geçilerek tanıtım yapma amacı ile kullanılan bir reklam modelidir.

Detaylı Bilgi
Görsel Reklam Hizmetlerimizden Faydalanın !
Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçin.