0(216) 641 31 18

Çavuşbaşı Cad. No:20 K:3 D:3 Çekmeköy/İtanbul

Üst
Google

Reklamları

Hedef kitleniz ürün ve hizmetlerinizi Google'da arandığında ve ilgili içerikteki web sitelerini ziyaret ettiklerinde gösterilen en etkili, ekonomik, esnek, ölçülebilir ve sonuç odaklı reklam modelidir.İşletmeniz için Project Chiefs ile Google Reklamları verin.

Google Reklamları ile Tanışın!

Günümüzde hangi sektör üzerinde çalışma yaparsak yapalım her zaman rakiplerimizin bulunduğunu unutmamamız gerekir.İnternet gibi güçlü ve kalabalık bir mecrada, sektör rakiplerinden sıyrılmak oldukça önemlidir.Google’da arama yaptığımızda karşımıza birçok sonuç çıkmaktadır.Fakat kullanıcı alışkanlıkları gereği ilk sonuçları inceler ve yüksek ihtimalle ilk seçeneklerden birisini seçmiş oluruz.

Peki Google aramalarında ilk sıraya nasıl çıkabiliriz ?Yanıtı açık.Google Adwords.

Adwords Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir.Her gün Google’da yapılan milyonlarca aramalardan yararlanmamıza olanak sağlayan Adwords, marka veya işletmeniz için reklam oluşturup ilgili arama sonuçlarında gözükmenizi sağlar.

Neden Google Adwords ?

En Etkili Yöntem

Profesyonelce hazırlanmış bir Adwords reklamı satışlarınızı, kazancınızı ve web sitenizin ziyaretçi sayılarını yüksek arttıracaktır. Google Adwords yeni müşteriler arayan fakat yeterli zamanı veya bütçesi olmayan firmalar için biçilmiş kaftandır.

%100 Ölçülebilirlik

Geleneksel reklamlardan(gazete, dergi, bilboard, broşür vb.) farklı olarak Adwords reklamlarınızın ne kadar gösterim ve ziyaretçi aldığını kontrol paneli aracılığıyla gösterir. Ayrıca yapılacak kod çalışmalarıyla websitenize reklamlar üzerinden gelen dönüşümleri takip edebilirsiniz.

Sonuçlar İçin Ödeme

Google Adwords hesabı oluşturmak ücretsizdir.Yalnızca tıklanma gerçekleşir, kullanıcılar sitenize gelir, telefon ile arama yapar ise Google maliyet tahakkuk eder.Ayrıca istediğiniz tutarda reklam kampanyası yapabilirsiniz.


Rakipleriniz de Burada

Birkaç kelime arama yaptığınızda rakiplerinizinde burada olduğunu göreceksiniz.İnternet kullanımının bu derece arttığı bir zamanda rekabette arka planda kalmayı göze alıyor musunuz ?


ÇALIŞMA SÜRECİ

Analiz

Uzman Adwords ekibimiz en iyi reklam kampanyası için gerekli tüm analizleri ücretsiz olarak yapar ve sizinle paylaşır.

Planlama

Analiz sonrası reklam verme hedeflerinize ulaşmak için tüm süreç detaylı bir şekilde planlanır.

Yönetim

Reklam kampanyalarınız sürekli takip edilir, performans odaklı yönetim sağlanır.Sonuçlar sürekli olarak tarafınıza raporlanır.

Optimizasyon

Sürekli optimizasyon yaparak kampanyalarınızdan en iyi verimi elde etmeniz sağlanır.

Google Reklamları Hizmetlerimizden Faydalanın !
Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçin.