0(216) 641 31 18

Çavuşbaşı Cad. No:20 K:3 D:3 Çekmeköy/İtanbul

Üst
Arama

Motoru Reklamcılığı

Project Chiefs ile işetmenizin sunduğu ürün ve hizmetlerle alakalı yapılan aramalarda üst sıralarda yer alın ve yalnızca size özel kullanıcılar için ödeme yapın!
Google,Yandex,Bing vb. arama motoru reklamlarını sizin için yönetiyor ve raporlamasını yapıyoruz.

Potansiyel müşterileriniz sizi bulsun

Arama motoru pazarlaması, arama motoru sonuç sayfalarında görünen ücretli reklamları kullanarak bir işletmenin pazarlanması uygulamasıdır. Reklamverenler, belirli ürün veya hizmetleri ararken Google ve Bing gibi kullanıcıların girdiği anahtar kelimeler için reklamverenlerin reklamlarının bu arama sorguları sonuçlarının yanında görünmesine fırsat tanır.

Sıklıkla tıklama başına ödeme reklamlarıyla bilinen bu reklamlar, çeşitli biçimlerde gelir. Bazıları küçük metin tabanlı reklamlarken, ürün listeleme reklamları (PLA'lar, Alışveriş reklamları olarak da bilinir) gibi diğerleri tüketicilerin önemli bilgileri önemli bir bakış açısıyla görmelerini sağlayan daha görsel, ürüne dayalı reklamlardır.

Arama motoru pazarlamasının en büyük gücü, reklamverenlerin reklamlarını, satın alma işlemine hazır olduklarında kesin olarak satın almaya hazır motive edilmiş müşterilerin önünde sunma fırsatı sunmasıdır. Arama motoru reklamcılığı, ürün veya hizmet arayan internet kullanıcısına ulaşmak için en etkili reklam yöntemlerinden biridir.

ARAMA MOTORU REKLAMCILIĞI

Google Reklamları

İnternet gibi güçlü ve kalabalık bir mecrada, sektör rakiplerinden sıyrılmak oldukça önemlidir.

Detaylı Bilgi

Google Alışveriş Reklamları

Google Alışveriş Reklamları, ürünlerinizin özelliklerini, resimlerini ve fiyatlarını eklemenize izin verip bunları reklamlarda gösteren bir Adwords reklam biçimidir.

Detaylı Bilgi
Arama Motoru Reklamcılığı Hizmetlerimizden Faydalanın !
Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçin.