0(216) 641 31 18

Çavuşbaşı Cad. No:20 K:3 D:3 Çekmeköy/İtanbul

Üst
Arama Motoru

Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), arama motorlarına sitenizi doğru anlatmaktır. Kullanıcılarınızı düşünerek atacağınız her adım, sitenizin yükselmesini sağlayacaktır. Project Chiefs olarak tüm Seo süreçlerinizi yönetiyoruz.Seo ile potansiyel müşterilerinize ulaşın. İlgisiz kelimelerde değil, kazandıracak kelimelerde rekabete girin.

Adım Adım Zirveye !

Google aramalarda web sitenizin üst sıralarda yer alması için yapılan SEO çalışmasında web sitenizde uygulanacak değişiklikler ile web siteniz aramalarda daha üst sıralarda yer alır. SEO ekibimiz web siteniz için anahtar kelimeleri belirler, sitenizin analizlerini ve rakip analizlerini gerçekleştirerek, gerekli site içi ve site dışı optimizasyonları planlayarak, arama sonuçlarında sizin için seçilen anahtar kelimelerde zirveye ulaşmanız için gereken çalışmaları başlatır. Bu optimizasyon çalışmaları arama motorlarında ilk sıralara çıkmanıza yöneliktir.

Seo Neden Önemlidir ?

Websitenin görselliği ve doğru bilgileri içermesi o sitenin arama motorlarında ilk sıralarda olmasını sağlayamaz. Kişilerin yaptığı aramalarda ulaşılamayan bir websitesinin reklam, pazarlama ve satış açısından hiç bir getirisi olamaz.

SEO sizi hedef kitlenize ulaştıracak en doğru çözümdür.Sitenizle alakalı kelimelerde üst sıralarda çıkmak sizleri reklam maliyetinden kurtarır.SEO çalışmaları sitenizin ziyaretçi sayısını düzenli ve kalıcı olarak artıracak bir yöntemdir.Unutmayın Kolay bulunabilirlik sizin için yeni satış kanalı oluşturmak anlamına gelmektedir.

Hizmet sektörleri ve e-ticaret alanında faaliyet gösteren işletmeler satışlarının büyük kısmını organik aramalardan elde etmektedir. Bu yüzden zaman kaybetmeden seo çalışmalarıyla markanızı üst sıralara çıkaralım.

Seo desteği aracılığıyla web sitenize hedef kitlenize uygun potansiyel müşterileri çekin.

Arama motorlarında üst sıralara yükselişinizi ve ziyaretçi akışınızı tarafımızca hazırlanan raporlar ile detaylı ve sürekli olarak takip edebilirsiniz.

Uzman SEO ekibimizin doğru Seo çalışmaları ile sitenizi riske sokmayın!

Yapacağımız SEO çalışmaları, web sitenizi kalıcı sonuçlara ulaştırsın.Sonucunda kârlı çıkan siz olun.

Neden Seo Hizmeti Almalısınız ?

Sıralamanın Önemi

Son yapılan araştırmalar, web sitelerin %85’inin organik arama sonuçları sayesinde bulunduğunu göstermektedir.

Arama Motoru Hakimiyeti

İnternet kullanıcılarının %96’sı arama motorlarını kullanmaktadır.(Google,Bing,Yahoo,Yandex vb.)

Etkili Strateji

Ekibimiz tarafından yapılacak anahtar kelime analiziyle, potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.


342+ Milyar Arama
Sonucu

Arama motorlarında 17.5 milyardan fazla arama ve bu arama sonuçlarında 342 milyardan fazla arama sonucu gösterilmektedir.bu istatistik arama motoru kullanımının ne kadar fazla olduğunu göstermektedir.

Müşteri Algısı

Unutmayın kullanıcılar genellikle ilk 5 sıradaki arama sonuçlarına tıklamaktadır.Yüksek sıralardaki web siteleri kullanıcılara daha güvenilir gelmektedir.

ÇALIŞMA SÜRECİ

Anahtar Kelime Analizi

Sektör ve rakip analizi yapılarak sizin için en uygun anahtar kelime listesi oluşturulur.

Site Optimizasyonu

Web siteniz üzerinde seo için gerekli olan çalışmaların hepsi analiz edilir ve yapılır.

Link İnşası

Reklam kampanyalarınız sürekli takip edilir, performans odaklı yönetim sağlanır.Sonuçlar sürekli olarak tarafınıza raporlanır.

Raporlama

Seo sonuçlarınız periyodik olarak tarafınıza detaylı bir şekilde raporlanır.

Seo Hizmetlerimizden Faydalanın !
Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişime geçin.